У січні 2023 р. розпочнеться третій інтеграційний мовний курс. Таким чином українці, які проживають в межах Бішофсверди та прилеглих околицях, отримали можливість займатися вивченням німецької мови безпосередньо за місцем проживання, не витрачаючи часу на дорогу до інших міст, як Баутцен, Кам'янець або навіть Дрезден.
![](https://static.tildacdn.com/tild3065-6638-4364-b130-383635346437/309977871_1194653842.jpg)
Нагадуємо, що з 17 жовтня 2022 р. українці ті, хто втік від війни і живуть у Бішофсверді, вивчають німецьку мову тут же.
Навчальний центр розташувався у колишньому ресторані, «Wirtshaus zum Bürgergarten». Тут до листопада 2023 р. близько 75 українських біженців інтенсивно навчатимуть німецьку мову у трьох інтеграційних мовних курсах до рівня В1.
Якщо Вам потрібна допомога подати заявку на курси, приходьте до нас у бюро і не відкладайте вивчення німецької мови, головний крок для інтеграції в суспільстві.