У рамках роботи добровільної спільноти "Нові сусіди" 9 листопада відбулося відкриття Teen-Club!!!
Чому ми радіємо відкриттю клубу? Це важливо для наших хлопців, які вимушено залишили рідні місця, мати свій затишний куточок, де спокійно і можна спілкуватися відверто на різні теми.
![](https://static.tildacdn.com/tild6531-6666-4163-b164-343130333531/316254025_1288225366.jpg)
Також це важливо тому, що багато хто стикається з різноманітними проблемами в новому для них місці! А наші зустрічі - це не тільки ігри та приємне спілкування, це насамперед допомога в інтеграції, подоланні страху комунікації новою для багатьох мовою!
![](https://static.tildacdn.com/tild6562-3763-4338-b039-386264386637/316266677_1288224699.jpg)
Обговорювати, ділитися потаємним, допомагати один одному порадою та ділом – ось, що для хлопців Teen-Club.
Ми щиро дякуємо дирекції Netzwerk für Kinder- und Jugendarbeit за дане приміщення! Крім того, наш клуб відкритий для нових знайомств та співпраці!