У неділю у Бішофсверді відбувся Інтеркультурний бранч. Місцеві організації, представники різних народностей, презентували свої вміння, таланти та запросили до щедрого столу.
![](https://static.tildacdn.com/tild3633-3837-4932-b861-613730326531/BES00205.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6163-3037-4031-b432-366334333334/BES00249.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6638-6539-4835-b764-346537346636/BES00186.jpg)
Асоціація «Neue Nachbarn e.V.» серед інших організацій також представила свою творчу програму.
Спільне свято порадувало і дітей, і дорослих: веселі колумбійські артисти - клоуни та акробати; концерт улюбленої дрезденської групи «House of Flow»; поетичні та музичні твори місцевих юних артистів. Частували гостей смачною їжею і спілкувалися.
Спільне свято порадувало і дітей, і дорослих: веселі колумбійські артисти - клоуни та акробати; концерт улюбленої дрезденської групи «House of Flow»; поетичні та музичні твори місцевих юних артистів. Частували гостей смачною їжею і спілкувалися.
![](https://static.tildacdn.com/tild3132-3662-4632-b635-393461303664/BES00254.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3039-3939-4564-a138-393066333134/BES00291.jpg)
Також ми відкрили виставку відомого українського художника Нікіти Тітова, присвячену українським захисникам і захисницям. Усі бажаючі можуть відвідати виставку у місцевій бібліотеці за адресою: Dresdener Straße, 1.
Переглянути експозицію можна безкоштовно. Але ми будемо дуже вдячні за ваші пожертви. Усі кошти ми відправимо художнику - на розвиток гуманітарних проектів для України.
Переглянути експозицію можна безкоштовно. Але ми будемо дуже вдячні за ваші пожертви. Усі кошти ми відправимо художнику - на розвиток гуманітарних проектів для України.
![](https://static.tildacdn.com/tild3235-3138-4731-b937-373630356364/BES00196.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3233-6636-4938-b030-633837343036/BES00224.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6366-6235-4265-b938-383534653339/BES00198.jpg)
Дякуємо всім, хто підтримує Україну і приєднується до «Українського центру самодопомоги» на громадських заходах!
![](https://static.tildacdn.com/tild3030-3833-4033-b161-616133323563/BES00185.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6365-3038-4532-b662-343234396239/BES00194.jpg)