Днями у Бішофсверді відбулося засідання KOMMIT (комітет мігрантських організацій району Баутцен). Асоціація «Нові сусіди» взяла активну участь у події.
Обговорювали можливості та засоби подолання расової дискримінації, а також - процес інтеграції мігрантів у німецьку спільноту.
Обговорювали можливості та засоби подолання расової дискримінації, а також - процес інтеграції мігрантів у німецьку спільноту.
![](https://static.tildacdn.com/tild6639-6631-4161-a262-663732646264/356992110_2256379269.jpg)
Всі ми - люди різних національностей, віросповідань та ідентичностей, обʼєднані спільними цінностями миру та толерантності, - занотували ідеї, поділилися планами і провели пряме включення з колегами з інших земель.
![](https://static.tildacdn.com/tild3735-6335-4839-b061-613632623039/357031177_2256391469.jpg)
Вже чекаємо на наступні зустрічі.
![](https://static.tildacdn.com/tild3931-3564-4536-a331-376466326238/357066228_2256392436.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3731-3238-4631-b433-366434356266/357356714_2256392069.jpg)