22-23 квітня проєкт Ukrainisches Selbsfhilfezentrum («Український центр самодопомоги») товариства «Нові сусіди» був представлений серед численних українських ініціатив у Берліні на заході-мережуванні українських організацій у Німеччині.
143 реєстрації - українки та українці, які займаються громадською діяльністю, приїхали з усіх земель.
143 реєстрації - українки та українці, які займаються громадською діяльністю, приїхали з усіх земель.
Послухали вітальне слово Посла України в Німеччині Олексія Макеєва та Q&A за участю першого секретаря консульського відділу Посольства України в Німеччині Наталії Пауль. Пан Посол наголосив, що українські організації - надзвичайно потужний інструмент у підсиленні позицій нашої діаспори у Німеччині. Цитата: «Годі нас жаліти - час нами захоплюватися!».
Маркус Прістерат - Федеральне Міністерство внутрішніх справ Німеччини (Referent im Referat HIII5 Ehrenamt und Bürgerschaftliches Engagement im Bundesministerium des Innern und für Heimat (BMI). Обговорювали можливості волонтерства та громадської активності.
Маркус Прістерат - Федеральне Міністерство внутрішніх справ Німеччини (Referent im Referat HIII5 Ehrenamt und Bürgerschaftliches Engagement im Bundesministerium des Innern und für Heimat (BMI). Обговорювали можливості волонтерства та громадської активності.
![](https://static.tildacdn.com/tild3565-6265-4639-b932-316466346465/04.jpg)
Політичну участь на місцях і побратимство міст обговорювали з Oleksandra Bienert (CineMova e.V./ Allianz Ukrainischer Organisationen).
International Centre for Migration Policy Development (ICMPD) - Роман Макуха акцентував на участі діаспори у комунікації українських питань. Крім того, експерт Руслан Краплич провів для учасників і учасниць онлайн-тренінг про фандрейзинг для діаспорських організацій.
Директорка представництва Українського Інституту в Німеччині Ukrainisches Institut in Deutschland (відкриття відбулося 29 березня) Катерина Рітц-Ракул наголосила на важливості збереження культурної субʼєктності України та запросила українські організації до взаємодії.
International Centre for Migration Policy Development (ICMPD) - Роман Макуха акцентував на участі діаспори у комунікації українських питань. Крім того, експерт Руслан Краплич провів для учасників і учасниць онлайн-тренінг про фандрейзинг для діаспорських організацій.
Директорка представництва Українського Інституту в Німеччині Ukrainisches Institut in Deutschland (відкриття відбулося 29 березня) Катерина Рітц-Ракул наголосила на важливості збереження культурної субʼєктності України та запросила українські організації до взаємодії.
![](https://static.tildacdn.com/tild3234-6663-4833-b263-396461613465/03.jpg)
Про мережування на муніципальному рівні, а саме співпрацю між громадянським суспільством та місцевою владою розповідала Клаудія Вальтер - Bertelsmann Stiftung.
Марина Говорухіна (Common Sense Communications) розповіла про формування коаліції українських громадських організацій у Німеччині для проведення колективної комунікаційної кампанії (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd_SO278U6PnP5hvkf1jOMlBr0ZUyHjEa1Ts4msJYfxWy_isQ/viewform).
Марина Говорухіна (Common Sense Communications) розповіла про формування коаліції українських громадських організацій у Німеччині для проведення колективної комунікаційної кампанії (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd_SO278U6PnP5hvkf1jOMlBr0ZUyHjEa1Ts4msJYfxWy_isQ/viewform).
![](https://static.tildacdn.com/tild6131-6362-4635-a331-663336633238/02.jpg)
Дякуємо за організацію та модерацію неймовірним Наталії Пригорницькій (Allianz Ukrainischer Organisationen /Альянс Українських Організацій e.V.i.G. /Open Platform e.V.i.G) та Катерині Павловій (CRISP - Conflict Simulation).
Чекаємо наступних зустрічей! 💙💛
===========
Авторка фото - учасниця заходу з мережування Марина Курапцева, товариство «Нові сусіди».
Чекаємо наступних зустрічей! 💙💛
===========
Авторка фото - учасниця заходу з мережування Марина Курапцева, товариство «Нові сусіди».