Сьогодні у бюро «Українського центру самодопомоги» асоціації «Нові сусіди» у Каменці ми разом приготували Різдвяні подарунки Захисникам і Захисницям України!
Ми підтримали ініціативу «Українського координаційного центру» в Дрездені. Смаколики, теплі речі, чаї, вітаміни, засоби гігієни - усе це придбали українки, аби заповнити подарункові коробки. На Різдво наші воїни отримають гарно та з любовʼю задекоровані посилки з Німеччини.
Ми підтримали ініціативу «Українського координаційного центру» в Дрездені. Смаколики, теплі речі, чаї, вітаміни, засоби гігієни - усе це придбали українки, аби заповнити подарункові коробки. На Різдво наші воїни отримають гарно та з любовʼю задекоровані посилки з Німеччини.
![](https://static.tildacdn.com/tild3130-6136-4331-a564-623562333939/2023-12-04_151435.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6532-3931-4331-b164-656339313766/2023-12-04_151505.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6435-3035-4433-b263-643361326263/2023-12-04_151512.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3039-3832-4133-a561-303035626666/2023-12-04_151525.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3664-3332-4866-a435-393333313035/2023-12-04_151530.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3830-3064-4238-b732-373338363333/2023-12-04_151536.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3335-6536-4130-b063-383561663134/2023-12-04_151623.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3466-3034-4131-a637-663935366162/2023-12-04_151636.jpg)
Тим часом діти приготували свої сюрпризи нашим Захисникам і Захисницям - власноруч зроблені яскраві вітальні листівки з щирими побажаннями!
А тоді з задоволенням переглянули мультфільм і пригостилися солодощами.
Дякуємо всім, хто долучилися!
А тоді з задоволенням переглянули мультфільм і пригостилися солодощами.
Дякуємо всім, хто долучилися!
![](https://static.tildacdn.com/tild6430-3066-4431-a566-333537356261/2023-12-04_151837.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6436-3633-4435-a665-653266646661/2023-12-04_151730.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3038-6539-4937-b964-616463333863/2023-12-04_151747.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3938-3732-4636-b133-313437356463/2023-12-04_151711.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6134-6435-4066-a438-653534383331/2023-12-04_151809.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6635-3537-4636-b565-306139636564/2023-12-04_151726.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6637-3364-4164-b330-343930316430/2023-12-04_151813.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3566-3330-4139-b134-336539343466/2023-12-04_151759.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6363-3036-4737-b364-333730343566/2023-12-04_151803.jpg)